ה"אני מאמין" שלי

כרופא וכמנתח, העיקרון הראשי המנחה אותי בבואי לבחור את הטיפול הרפואי או הכירורגי הוא טובת המטופל.

על מנת להצליח דרוש ניסיון וידע רב מצד הרופא המטפל, הבנה של בעיותיו של המטופל, והגדרה של התוצאות הרצויות הן מצד המטפל והן מצד המטופל. אני מאמין שיש חשיבות עליונה בשיחה עם המטופל, בדיקה גופנית יסודית, והמלצה על טיפול מתאים, תוך ציון כל שלבי ההחלמה והסיבוכים האפשריים.

כרופא עיניים המתמחה בניתוחי עיניים פלסטיים של העפעפיים (אוקולופלסטיקה), אני מבין עד כמה חשוב למנתח להכיר את האנטומיה של אזור העיניים, ולבצע בדיקות עיניים מקדימות לפני ניתוחים קוסמטיים בעפעפיים, תוך שימוש במכשור עיניים מתקדם ואמצעים חדישים אחרים. רק הערכה מקדימה יסודית מאפשרת לקבוע האם המטופל באמת מתאים לניתוח ומהי השיטה המועדפת.

בעזרת השיטות הניתוחיות אותן רכשתי בעבודה עם גדולי המנתחים האוקולופלסטיים במרכזים היוקרתיים והמובילים בעולם, הטכניקות אותן פתחתי בשנים האחרונות, והניסיון שצברתי בעבודתי בבית החולים ובטיפול באלפי חולים, אני יכול היום להציע למטופליי את הטיפול המתקדם והאיכותי ביותר.

אני מאמין ביחס אישי למטופליי, ולכן אני מקפיד להקדיש את כל הזמן הנדרש לבדיקות רפואיות מקדימות ולדיון על האפשרויות הטיפוליות. אני ממשיך ללוות את המנותחים גם מיד לאחר הניתוח ומקפיד להיות זמין בכל עת לכל שאלה שמתעוררת.

 

Hello